WYNIKI VI Wystawa Golden Retriever - 3 maja 2011

 

Dziękujemy za udział mimo pogody.

 

Psy

 nr, katalogu. Imię i Przydomek psa  lokata, ocena / ilość konkurentów w klasie

Klasa baby

1. Amata Astrum ATRIS

2wo / 2

2. SAN ANTONIO Wi-An-Wa

1wo / 2

 

 

Klasa szczeniąt

 

3. ANUBIS Ascijo

1obiecujący / 1

 

 

Klasa młodzieży

 

4. Majik ALL HANDS ON DECK

1dosk / 14,  ZwMł

5. AMON Emerald Garden FCI

bdb

6. ARES Julimati

3dosk / 14

7. Limaluka BISCUIT

4dosk / 14

8. BORK z Zakątka Malawy

2dosk / 14

9. CONVERSATION WITH A DOG Muddiest Gold FCI

bdb

10. HAKER z Zagłębia

bdb

11. HAZARD Złotolandia

bdb

12. HOGGET Złotolandia

dosk

13. HRABIA Le Monde D'or

nieobecny

14. KING Szczęśliwy Słoń

bdb

15. Alius (FCI) KORTEZ AUREUS

bdb

16. Eo Ipso MAGNUM IN PARVO

bdb

17. Eo Ipso MAGNUM OPUS

bdb

18. PRETOR Złota Ferajna FCI

bdb

 

 

Klasa pośrednia

 

19. DUERO Adaret

3dosk / 6

20. Carolake MAKE BELIEVE

2dosk / 6

21. Ramchaine MEDALLION

bdb

22. SIBELIUS Le Monde D'or

bdb

23. SOME LIKE IT HOT Złota Nadzieja MłChPL.

4dosk / 6

24. UMBERTO DE' Bon Voyage

nieobecny

25. VELVET FRIEND Staszel MłChPL.

1dosk / 6 , CWC

26. ZERO MOSTEL van de Hollandergraven

nieobecny

 

 

Klasa otwarta

 

27. AGAT z Garlicy Duchownej

bdb

28. BLUES JUNIOR Kalifamily

bdb

29. BORYS Goldenpamei MłChPL.

dosk

30. CHINASKI Misantos

3dosk / 9

31. Alius EDOR FIDUS

dosk

32. ENZO Wi-An-Wa

4dosk / 9

33. EXTRA BONUS Danako

2dosk / 9

34. LEADER Amber Hit

nieobecny

35. ODDIE Adekatos Poland FCI

bdb

36. Moondust ROYAL PURPLE HEART

nieobecy

37. YES SIR Oligarchia FCI ZwKL.

1dosk / 9 , CWC

 

 

Klasa użytkowa

 

38. ABIDE by Danako ChPL.

nieobecny

39. ADDISON of the Hellacious Acres

4bdb / 4

40. BUDDY Godd Augury

2dosk / 4

41. Cesarka EVENING EDITION ChPL.KT-III.

3dosk / 4

42. RINALDO NINIO DEL SOL ChRUS

1dosk / 4

43. Terra Antyda SANI BICCO KPT-I.

nieobecny

 

 

Klasa championów

 

44. BENNY z Makových dvorů ChPL.

1dosk / 8, CWC, Zwycięzca

45. BLAZE Saltus ChCZ

dosk

46. Summeramba COUNTDOWN MłChPL.ChPL.ZwPL'09'10.

2dosk / 8

47. Fenwood FINAL FRONTIER ChPL.

4dosk / 8

48. HEDO z Jurkowej Zagrody INTCH.ChPL.

dosk

49. TABZIR z Zagłębia ChPL.

dosk

50. TOASTMASTER v.d Beerse Hoeve

dosk

51. VALMONT Oligarchia FCI MłChPL.ChPL.

3dosk/ 8

 

 

Klasa weteranów

 

52. BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów ChPL

1dosk / 4,  BEST WETERAN

53. EBRO Marakita  ChPL.ZwPL'07.ZwEURŚRiWSCH'07.KT-I.

2dosk / 4

54. STRAVINSKY Oligarchia FCI KT-III.

4bdb / 4

55. UNTIL WE ARE TOGETHER Kwintesencja FCI ChPL.KPT-II.

3bdb / 4

Suki

Klasa baby

 

56. ANABELLA DE' Bon Voyage

3wo / 3

98. Amata Astrum ALYA

nieobecna

57. Amata Astrum ANTLIA

2wo / 3

58. Amata Astrum ARIETIS

1wo / 3 , BEST BABY

59. ZARZUELA Oligarchia FCI

nieobecna

 

 

Klasa szczeniąt

 

60. AJSZA Serce Gryfa

4wo / 4

61. BEST CHERRY Gate of East

1wo / 4, BEST SZCZENIĘ

62. BRAND NEW Anarchia Box FCI

3wo / 4

63. MEDEA Emerald Garden FCI

2wo / 4

 

 

Klasa młodzieży

 

64. ALMA GITANA de Ria Vela

1dosk / 5 , ZwMł,  BEST JUNIOR

99. ARETHA SWEET Albipolis

nieobecna

65. BABY BORN Gordius Poland

4dosk / 5

66. ROXANA Wi-An-Wa

2dosk / 5

67. STOKROTKA Jeżołapki

dobra

68. XAVIENE DE' Bon Voyage

3dosk / 5

 

 

Klasa pośrednia

 

69. ANNABELL PRINCES of Golden Grazanna

1dosk / 5

70. BLUE LADY City of Goldenangels MłChPL.

dyskwalifikacja

71. GAJA z Fryszerki

2dosk / 5

72. MEGGIE Wi-An-Wa

3bdb / 5   ???

73. VELVET VALERY Staszel

4dosk / 5 ???

 

 

Klasa otwarta

 

74. ADAILA z Garlicy Duchownej

1dosk / 13, CWC, Zw, BOB

75. AFFIZA Spoza Tras

bdb

76. ASHA Pacio Paradis PT-I.PT-II.

nieobecna

77. Cheek to Cheek BELLE DE JOUR MłChLT.

2dosk / 13

78. CASABLANCA Szczęśliwy Słoń

dosk

79. CELEBRITY Firstfield

4dosk / 13

80. CHANEL Firstfield

bdb

81. COMMA z Góralskiej

dosk

82. ELZA Sfora Azora

bdb

83. EMILY Bon Voyage

3dosk / 13

84. EXTRA PRIMA Danako MłChPL.

dosk

85. LAGUNA Adekatos Poland FCI

dosk

86. LISA z Góralskiej

dosk

87. WIZYTÓWKA Staszel

nieobecna

88. YOUR HIGHNESS Oligarchia FCI ZwPL.ZwKL.

nieobecna

 

 

Klasa użytkowa

 

89. EX ANIMO PRO ADSUM Kaprys Rejenta ChPL.

2bdb / 2

90. POEZJA Golden Gaj MłChPL.ChPL.KT-I.

1dosk / 2, CWC , BEST UŻYTKOWY

 

 

Klasa championów

 

91. BRITNEY Saltus ChPL.

3dosk / 3

92. DEFA Markowski ChPL.KT-III.

2dosk / 3

93. KARMEN Gwiazda Dawida ChPL.

1dosk / 3, CWC

 

 

Klasa weteranów

 

94. ETNA od Kapucynów

3bdb / 3

95. SUMMERTIME of the Hellacious Acres INTCH.ChPL

2dosk / 3

96. Cheek to Cheek TOO HOT TO HANDLE MłChPL.ChPL.

nieobecna

97. UP AND COMING STAR Kwintesencja FCI ChPL.

1dosk / 3

 

PARY : Brenda Hutchison

4. Majik ALL HANDS ON DECK

66. ROXANA Wi-An-Wa

 

GRUPA HODOWLANA: David Hutchison

1 lokata Wi-An-Wa -  Wioletta Wąsik

2 lokata Bon Voyage – Agnieszka Jarosz

 

BEST BABY: Brenda Hutchison

58. Amata Astrum ARIETIS – Katarzyna Ligocka

 

BEST SZCZENIĘ: David Hutchison

61. BEST CHERRY Gate of East – Renata I Jarosław Ruszczak

 

BEST UŻYTKOWY: Brenda Hutchison

90. POEZJA Golden Gaj – Ewa Magaj

 

BEST WETERAN: Brenda Hutchison

52. BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów – Beata Drozdowska

 

BEST JUNIOR: David Hutchison

64. ALMA GITANA de Ria Vela - Antonio Lopez Noguera

 

BOB: David Hutchison

74. ADAILA z Garlicy Duchownej – Jowita Drzymala