Wyniki III Krajowej Wystawy Psów Rasy Golden Retriever psów - 2.05.2008

tu pierwsze zdjęcia z wystawy:

http://picasaweb.google.pl/charciaki/WystawaGoldenow2052008

więcej zdjęć

www.goldenfoto.com.pl 

 

ABIDE by Danako, NDPwR, Najlepszy Użytkowy Pies Wystawy, BOB

 

foto: ADSUM

 

foto: Mikołaj Kurowski

 

Najlepsza Grupa Hodowlana - Wendy Andrews ( Wielka Brytania ) - Kaprys Rejenta, hod. P. Tram

Najlepsze Szczenię -Janet Buckingham ( Wielka Brytania ) - LISA z Góralskiej

Najlepszy Pies  Użytkowy  - Wendy Andrews ( Wielka Brytania ) - ABIDE by Danako

Najlepsza Para Hodowlana - Janet Buckingham ( Wielka Brytania ) -  Cheek to Cheek VALENCIA SMILE i  DURANTE VITA Adsum

 

foto: Mikołaj Kurowski

 

Najlepszy Weteran  - Wendy Andrews ( Wielka Brytania ) - ASTRA spod Dębu

foto: Mikołaj Kurowski


Psy - Wendy Andrews ( Wielka Brytania )

Klasa młodzieży

1. ARAMIS Sfora Gajowego FCI - dyskwalifiakcja
2. Summeramba COUNTDOWN - dyskwalifikacja
3. EDITIO PRINCEPS Kaprys Rejenta - 2 dosk
4. GRIN Buklowe Marzenie - bdb
5. IBSEN Salto Del Angell - 3 dosk
6. SAMURAJ Miss Opolszczyzny - db
7. VIVALDI Staszel PT. - nieobecny
8. XCENTRIC Oligarchia FCI - 1 dosk, ZwMł, BOB Junior

Klasa pośrednia

9. ANDREAS Misantos - 3 dosk
10. ANY MUSIC WIND OF CHANGE ARSACE Białe Złoto - dosk
11. ANY MUSIC WIND OF CHANGE VERDI Białe Złoto - nieobecny
12. BLAZE Saltus - 2 dosk
13. BRAVE SIR LORCAN Skarb Avalonu FCI - bdb
14. DADIJ DADA GORDIUS Złota Szekla FCI - dosk
15. DE NOVITER Kaprys Rejenta - bdb
16. ESTO QUOD ESSE VIDERIS Adsum - 1 dosk, CWC
17. HEDO z Jurkowej Zagrody - bdb
18. HUNTER is Friendly - dosk
19. Moondust ROYAL PURPLE HEART - bdb
20. VALMONT Oligarchia FCI - 4 dosk

Klasa otwarta

21. AGAT z Garlicy Duchownej - 2 dosk
22. Qdore ALMOND CREAMO - bdb
23. BRUTUS Gold Pocieszka - bdb
24. DANCER BARBE BY BLUE MOON Białe Złoto - bdb
25. ELVIS z Góralskiej - 3 dosk
26. KENZO Marakita - bdb
27. LIDER z Żywieckiej Kotliny - bdb 4
28. Terra Antyda SANI BICCO - 1 dosk, CWC

83. ASSAM PORTO You Are So Beautiful - nieobecny

Klasa użytkowa

29. ABIDE by Danako - 1 dosk, CWC, NDPwR, Najlepszy Pies Użytkowy Wystawy, BOB
30. BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów - bdb
31. CARLOS z Zagłębia - 3 dosk
32. EBRO Marakita - 2 dosk
33. KEVIN STAR OF ROCK Rejentówka - bdb
34. KING MATTHEW UNA LAGRIMA Białe Złoto - 4 dosk

Klasa championów

35. ANATOL z Dziada Pradziada - dosk
36. Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE - 3 dosk
37. TABZIR z Zagłębia - 1 dosk, CWC
38. Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET - 4 dosk
39. Cheek to Cheek VALENCIA SMILE - 2 dosk



Suki -Janet Buckingham ( Wielka Brytania )

Klasa szczeniąt

40. LISA z Góralskiej - wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię Wystawy

Klasa młodzieży

41. ABENI Goldenpamei - dosk
42. AIDA Goldenpamei - dosk
43. ANABELL Goldenpamei - dosk
44. AURIS Sfora Gajowego FCI - 3 dosk
45. AZURA Aspracz - nieobecna
46. CHELSEA z Zagłębia - 2 dosk
47. ELMIRA z Kostrowego Grodu - dosk
48. EMILY Bon Voyage - dosk
49. ESTO PERPETUA Kaprys Rejenta - nieobecny
50. EVITA Bon Voyage - 1 dosk, ZwMł
51. EX ANIMO PRO ADSUM Kaprys Rejenta  - dosk
52. IDA-BELLA Salto Del Angell - dosk
53. JAYBEE Goldenpack Marty - bdb
54. KLARA Pol-Rot - bdb
55. NICE DAISY Gwiazda Dawida - bdb
56. REINA Marakita - 4 dosk

Klasa pośrednia

57. AMAZING WHITE PRINCESS Firstfield - 4 dosk
58. ANY MUSIC WIND OF CHANGE NORMA Białe Złoto - dyskwalifikacja
59. BRENDA Sfora Azora - bdb
60. BRITNEY Saltus - 1 dosk, CWC

61. DOMINI CANES Kaprys Rejenta - 3 dosk
62. MANCHA Marakita - bdb
63. WHITE SHADOW Oligarchia FCI - 2 dosk

Klasa otwarta

64. ADAILA z Garlicy Duchownej - bdb
65. AFFIZA Spoza Tras - bdb
66. ARTIC FROZEN You Are So Beautiful - dosk
67. BETINA Bursztynowe Marzenie - bdb
68. DASHA Goldenpack Marty - 4 dosk
69. DESNA Green Street - bdb
70. DURANTE VITA Adsum - 1 dosk, CWC, NDSwR
71. KARMEN Gwiazda Dawida - dosk
72. LENI CRAZY COMMEDY Białe Złoto  - nieobecna
73. LUNA Gwiazda Dawida - 2 dosk
74. PAMELA A. z Zagłębia - 3 dosk
75. WIZA z Zagłębia  - dosk
76. XENA WOJOWNICZA KSIĘŻNICZKA Drużyna Marzeń - bdb

Klasa użytkowa

77. CARMEN Korem - 1 dosk, CWC

Klasa championów

78. AMERICAN BEAUTY Brama Słońca  - 2 dosk
79. Cheek to Cheek VODKA SUNRISE - 1 dosk, CWC

Klasa weteranów

80. ASTRA spod Dębu  - 1 dosk, Najlepszy Weteran Wystawy
81. AXELA z Zagłębia - nieobecna
82. GLORIS Cerasus - dosk
 

 

Krótkie podsumowanie wystawy "okiem" sędziów - wersja oryginalna

We thoroughly enjoyed our trip to Poland, the first time for both of us. We thank you for making us feel so welcome. It was a pleasure to be amongst you all and to share in our mutual love and admiration of the Golden Retriever breed.

We found overall that your dogs were soundly made, of a good size and substance, and moved accurately. However we were both most perturbed that we found three young dogs whose temperament was not of the expected confident and gentle nature we would normally expect. Neither of us has ever before experienced this anywhere in the world.

Possibly this is due to a lack of Ringcraft experience and socialization?

More practice in standing the dogs would also help your general handling and presentation.

As a general observation shoulders were lacking good angulation and length of upper arm, this is not just a problem in Poland, but seems to be worldwide, breeders must be aware of this.

We both felt that our winners of the classes were very pleasing and up to a good standard. There was a lovely relaxed “garden party” atmosphere around the ringside.

Thank you so much for having us.

Wendy Andrews & Janet Buckingham