02.05.2007 - II KRAJOWA WYSTAWA

     PSÓW RASY GOLDEN RETRIEVER - wyniki

 

 

 

 

 

krótka fotogaleria

więcej zdjęć: www.goldenfoto.com.pl  - autor Magda Chmielewska

 

Sędzia - Kate Crosbie - Wielka Brytania

 

SPIS PSÓW

 

PSY

Klasa młodzieży

1. Ashbury ABSOLUTE LOVER - 2 dosk

2. ANDREAS Misantos - dosk

3. ASSAM PORTO You Are So Beutiful - dosk

4. ATLES Goldenpamei - dosk

5. BAIKAL du Bois de la Rayere - dosk

6. BLAZE Saltus - dosk

7. CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada - dosk

8. DADIJ DADA GORDIUS Złota Szekla FCI - 4 dosk

9. DONAT Goldi - nie do oceny

10. FLAMING the Dream Team - 3 dosk

11. RISKY ROY Golden Erinor - dosk

12. Moondust ROYAL PURPLE HEART - bdb

13. VALMONT Oligarchia - 1 dosk, ZwMł, BOB Junior

14. Altindan XYLOMANCER - bdb

85. DOLAR Alantos - nieobecny

 

Klasa pośrednia

15. AKIM Adekatos - 1 dosk, CWC

16. DANCER BARBE BY BLUE MOON Białe Złoto - 3 dosk

17. FLOYD Szczęśliwy Słoń - 4 bdb

18. TABZIR z Zagłębia - 2 dosk

 

Klasa otwarta

19. BRUTUS Gold Pocieszka - 4 dosk

20. FINO Banda Midasa - nieobecny

21. LIDER Z Żywieckiej Kotliny - 2 dosk

22. Moondust OSTI O'SHEA - nieobecny

23. TIMUR Gorzowska Panorama - bdb

24. YUM Dżemojady - 3 dosk

86. KING Szczęśliwy Słoń - 1 dosk, CWC

 

Klasa użytkowa

25. ABIDE by Danako  - nieobecny

26. ASTRAL PASSION Goldy Forever - 4 dosk

27. BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów - dosk

28. EBRO Marakita - dosk

29. FUNT Gordius  - 3 dosk

30. GRYFFINDOR JUNIOR the Best Baron  - 2 dosk

31. KING MATTHEW UNA LAGRIMA Białe Złoto - dosk

32. ROBIN HOOD of Glen Shealleg - 1 dosk, CWC, NDPwR, Najlepszy Pies z Klasy Użytkowej, BOB

 

Klasa championów

33. BARBO Scandinavia Finland - 2 dosk

34. CARLOS z Zagłębia - 1 dosk, CWC

35. CHIVAS REGAL z Zagłębia - 3 dosk

36. Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE - 4 dosk

37. Ashbury TOUCH THE SKY - dosk

87. CHEQUER Golden Erinor - bdb

 

Suki - Hündinnen

 

Klasa szczeniąt

38. ORI-SZANA Marakita - mało obiecująca

39. WHITE SHADOW Oligarchia FCI - 1 wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię

Klasa młodzieży

40. AFFIZA Spoza Tras - dosk

41. AMAZING WHITE PRINCESS Firstfield - 3 dosk

42. AMBER Brightness of Gold - bdb

43. BRITNEY Saltus - 2 dosk

44. DASHA Goldenpack Marty - dosk

45. DONNA z Wyspy Bejmy - bdb

46. LADY IN RED Ibelin - bdb

47. MOONLIGHT SILVER SHADOWN Andaman - bdb

48. NICOLE BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów - 1 dosk, ZwMł

49. VANITY z Zagłębia - bdb

50. WEENDY z Zagłębia - 4 dosk

51. WIZA z Zagłębia - dosk

 

Klasa pośrednia

52. ABIGAIL Adekatos - nieobecna

53. AISCHA Adekatos - 2 dosk

54. BIANKA z Gangu Goldena - bdb

55. BLANKA z Gangu Goldena - 4 dosk

56. BLUE ROSE DYNASTY Santana Golden - 1 dosk, CWC

57. COLLECTION BUTTERFLY z Kostrowego Grodu - 3 dosk

58. ESENSJA z Sarniej Góry - bdb

59. FILADELFIA Bos Taurus - bdb

60. INDIANA Gwiazda Dawida - nieobecna

61. POEZJA Golden Gaj - dosk

62. SIMONA Silwanus - dosk

63. SWEET SYMPHONY Work of Art - bdb

 

Klasa otwarta

64. AGRIPA od Zlaté Delfi - dosk

65. BANTY Zimny Nosek - 1 dosk, CWC

66. Goldenamico CAYENNE - 2 dosk 

67. CHIARA Zimny Nosek - bdb 

68. Goldenamico CONTESSA - bdb

69. DESNA Green Street - nieobecna

70. Goldenamico DORA - dosk

71. Dedykacja ETERNAL FLAME - bdb

72. LA BOUR z Karczewskich Szuwarów - nieobecna

73. LENI CRAZY COMMEDY Białe Złoto - 3 dosk

74. PAMELA A. z Zagłębia - 4 dosk

75. TEVITA DE KALVARIE BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów - nieobecna

76. YUPPIES Dżemojady - bdb

88. FINLANDIA Szczęśliwy Słoń - bdb

 

Klasa użytkowa

77. BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto - 2 dosk

78. SUMMERTIME of the Hellacious Acres - 1 dosk, CWC, NDSwR

 

Klasa championów

79. AMBER FROM Danako - 1 dosk, CWC

80. AMERICAN BEAUTY Brama Słońca - 2 dosk

81. Tramin CASABLANKA - 3 dosk

 

Klasa weteranów

82. AXELA z Zagłębia  - nieobecna

83. DIANA Ostrazica - 1 dosk, Najlepszy Weteran

84. GLORIS Cerasus - 2 dosk

 

Najlepszy Reproduktor: Gryffindor Junior the Best Baron wraz potomstwem

Najlepsza Para Hodowlana: AKIM Adekatos i AISCHA Adekatos - wł. Tomasz Sławik

Najlepsza Hodowla: Adekatos, Tomasz Sławik